Przypominamy słuchaczom Policealnej Szkoły WILIAMS w Chełmie, z kierunku technik usług kosmetycznych, o wyjeździe na MIĘDZYNARODOWE TARGI BEAUTY w WARSZAWIE, w dniu 3 marca br. Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie szkoły lub pod tel: 517 436 944. Jednocześnie informujemy, że trwa nabór na I semestr technik usług kosmetycznych. Serdecznie zapraszamy.

Policealna Szkoła WILIAMS serdecznie zaprasza na jeden z najbardziej obleganych kierunków jakim jest Technik Usług Kosmetycznych

Co nas wyróżnia i z czego jesteśmy dumni, to przede wszystkim własny warsztat szkoleniowy w postaci Akademii Urody WILIAMS ale również innowacyjność i nowa jakość szkolenia jaką proponujemy swoim słuchaczom, zarówno paniom jak i panom. Prowadzenie praktyk we własnym salonie kosmetycznym pozwala słuchaczom bezpośrednio uczestniczyć przy zabiegach  wykonywanych przez naszą profesjonalną kadrę. Prowadząc kierunek technik usług kosmetycznych,

Bardzo serdecznie zapraszamy słuchaczy Szkoły Wiliams i nie tylko na ekspresowy KURS MASARSKI. Szczegóły oraz więcej informacji w sekretariacie szkoły ul.Pocztowa 52F (NOWA SIEDZIBA!!!), lista uczestników zostanie zamknięta w środę o godz 17 oczywiście ilość miejsc ograniczona. Po zakończeniu kursu oraz prezentacji istnieje możliwość zakupu produktów od Mistrza masarskiego Pana Artura. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do nowo otwartego salonu kosmetycznego! Mieścimy się na Placu Kupieckim 15 (I piętro) tel. 512 270 106. Nie zapomnijcie zarezerwować terminu a warto dla 10 pierwszych osób 40% rabatu na usługi dla kolejnych 20 niestety albo 20%! 
Prosze śledzić nasz fanpage na fecebooku, Bądźcie z nami bo to się opłaca. 

Technik usług kosmetycznych

- Przygotowujemy słuchaczy do wykonywania pracy kosmetologa, która polega na przeprowadzaniu diagnozy kosmetycznej, wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych, upiększających i udzielaniu porad kosmetycznych. Zajęcia są prowadzone w profesjonalnym własnym salonie kiosmetycznym który w którym znajdują się fotele kosmetyczne, dostęp do bieżącej wody oraz sprzęty kosmetyczne, stanowiska do pracy kosmetyczki co zapewnia wyjątkowo komfortowe warunki do kształcenia oraz podnoszenia swoich umiejętności.

Zdobyte kwalifikacje:

- umiejętności posługiwania się wiedzą ogólną z zakresu nauk o zdrowiu oraz wiedzą szczegółową z zakresu kosmetologii; - planowanie rodzaju zabiegu kosmetycznego i stosowanie kosmetyki zgodnie z rozpoznaniem;

- wykonywanie zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających, z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań; prawidłowe odczytywanie składu kosmetyku i ustalanie jego zastosowania.

Co zyskujesz? Podczas nauki w Policealnej Szkole WILIAMS zdobędziesz kwalifikacje uprawniające do pracy w zawodzie kosmetyczki oraz wysokie umiejętności. Wiedza zdobyta podczas zajęć przyda Ci się w pracy jak i w życiu osobistym.

W związku z obowiązkiem odbycia praktyk przez Słuchaczy "Technik Turystyki Wiejskiej" uprzejmie informujemy iż Szkoła Wiliams zorganizowała zaliczenie wcześniej wspomnianych zajęć w AGROTURYSTYCE„U FARMERA, ALEKSANDRÓWKA 20 nieopodal SAWINA. Wyjazd autobusem spod siedziby szkoły w sobotę 17 czerwca, godzina do ustalenia. Ponieważ przygotowanie tego typu wydarzenia generuje koszty Szkoła będzie partycypowała w około 50%, pozostałą część ponoszą słuchacze indywidualnie. Oczywiście bardzo mile są widziane osoby z pozostałych kierunków. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan. Z ramienia szkoły odpowiedzialną osobą za organizację jest Pani Iwona Stopa, więcej informacji  również w sekretariacie szkoły, tam też można uiszczać opłaty, ilość miejsc ograniczona.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE  17.06.2017r.

35,00 zł / osobę (po refundacji)

        zwiedzanie gospodarstwa agroturystycznego

        wycieczka terenowa traktorem na przyczepie po malowniczej okolicy

        zwiedzanie stadniny konnej z pokazem siodłania konia

        pokaz broni myśliwskiej z pogadanką o polowaniu przy wieży myśliwskiej

        domowe wyroby masarskie wędliny i nie tylko (gorąca kiełbaska prosto z wędzarni)

        domowy bigos, forszmak

        przystawki

        domowe ciasta

        napoje

        biesiada z kiełbaskami przy ognisku

        degustacja domowych nalewek :)

        możliwość skorzystania z noclegu (30,00 zł)

        możliwość zakupu mleka